KONST / Litografier / Färglitografi 11607563
nr 1160 7563
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, 11/50, signerad, motivet: 22x27,5
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
måndag 5 februari 2018
kl 19:56:28